Zasady Programu Lojalnościowego Puchar Santandera
Witamy na starcie!

Puchar Santandera to Program Lojalnościowy, w którym bardzo łatwo o nagrody. Wystarczy sporządzać lub rekomendować umowy o kredyt konsumencki na zakup towarów i usług Santander Consumer Bank S.A., brać udział w akcjach specjalnych i zbierać punkty.

Proste zasady oraz brak formalności sprawią, że wygrywanie będzie dla Ciebie czystą przyjemnością. Powodzenia!

  • Ponad 100 nagród w katalogu
  • Codzienne naliczanie punktów
  • Ciekawe akcje specjalne
Punkty na trasie

Punkty będziesz otrzymywać za sporządzanie lub rekomendowanie umów o kredyt konsumencki na zakup towarów i usług Santander Consumer Bank S.A. Ich naliczanie odbywa się codziennie zgodnie z zapisami Regulaminu Programu.

Aktualny stan swojego konta punktowego możesz poznać w każdej chwili, logując się na stronie www.pucharsantandera.pl, dzwoniąc na infolinię Programu (tel. 801 55 70 55 i 91 425 66 60) lub kontaktując się ze swoim Doradcą Finansowym.

Odcinki specjalne

Wiele punktów i nagród będzie można zdobyć dzięki uczestnictwu w dodatkowo premiowanych akcjach specjalnych. Zapewniamy, że będą one ciekawe i zaskakujące! Nagrody mogą być różne: od samochodów i egzotycznych wycieczek, przez bony i sprzęt komputerowy, aż po punkty zasilające Twoje konto w Programie.

O akcjach będziemy informować poprzez SMS-y, e-maile, newsy na stronie www oraz Doradców Finansowych.
Nie trać okazji!

Nagrody na zawołanie

Zebrałeś już sporo punktów? Na stronie www.pucharsantandera.pl zawsze znajdziesz aktualny katalog, a w nim ponad 100 gwarantowanych nagród! Możesz je zamówić w każdej chwili. Po prostu:

  • Wybierz nagrodę
  • Włóż ją do wirtualnego koszyka
  • Użyj przycisku „Zamawiam”
  • Zweryfikuj swoje dane i podaj adres wysyłki

Zamówienie potwierdzimy SMS-em lub e-mailem i już wkrótce będziesz mógł cieszyć się swoją wymarzoną nagrodą.
UWAGA: Jeżeli nie otrzymasz SMS-a lub e-maila zwrotnego oznacza to, że zamówienie nie dotarło do Wykonawcy i należy je powtórzyć lub skontaktować się z infolinią Programu.

Drogowskazy w sieci

Jak najczęściej odwiedzaj stronę www.pucharsantandera.pl. Znajdziesz tu najświeższe informacje o Programie, które pomogą Ci wygrywać. Na stronie możesz również sprawdzić stan swojego konta punktowego, odczytać newsy (w tym o akcjach specjalnych), przeglądać katalog i zamawiać nagrody. Możesz też korzystać z praktycznej wyszukiwarki, która szybko wyświetli interesujące Cię nagrody.

Źródła informacji

Strona internetowa to nie jedyne źródło informacji. Najważniejsze wiadomości będziemy też wysyłać do Ciebie SMS-ami i e-mailami.

W razie wątpliwości zawsze możesz zwrócić się o pomoc do swojego Doradcy Finansowego lub zadzwonić na infolinię Programu (tel. 801 55 70 55 i 91 425 66 55). Ze względu na bezpieczeństwo danych osobowych, poprosimy Cię o podanie imienia i nazwiska, nr PESEL oraz numeru Uczestnika.

Podium! I co dalej?

Ważna informacja: zgodnie z przepisami prawa podatkowego, podatek z tytułu otrzymanych nagród obciąża Uczestnika.

Jeżeli nie prowadzisz działalności gospodarczej, przekażemy Ci PIT 8C, który pozwoli Ci na doliczenie kwoty otrzymanych nagród do rocznego rozliczenia podatkowego.

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, jesteś zobowiązany doliczyć wartość otrzymanych nagród do przychodów z działalności gospodarczej w miesiącu ich otrzymania.